Нічия у Києві з Геологією, Все буде вирішуватися у матчі-відповіді!, Футзальний клуб "Альтернатива-Сервіт". Створено на Join.Football

Новина

18.11.2018

Нічия у Києві з Геологією

Нічия у Києві з Геологією. Все буде вирішуватися у матчі-відповіді!

Вчора в столиці пройшов матч другого попереднього раунду Кубку України, в якому Альтернативі-Сервіт протистояла Геологія з міста Кременчук. Ця команда, як ми і писали в анонсі, вже встигла здійснити один подвиг, пройшовши броварський Атлетік за сумою двох матчів (програвши перший дома 2:5, і програючи на виїзді 0:2).

Таким чином, від цього колективу можна було чекати сюрпризів і в Києві, але події першого тайму складалися повністю на користь підопічних Миколи Петровича Костенко. Кияни миттєво взяли м’яч під контроль, притиснувши суперники до його власних воріт. В основному, моменти створювалися після дальніх ударів Макеєва, Атаманенко або Кіяна, але забити через відмінну гру голкіпера опонентів, Ноженко, довгий час не вдавалося.

Тим не менш, коли на табло залишалося трохи більше однієї хвилини, свій фірмовий трюк зробив Заєц. Женя змістився з лівого флангу в центр і потужно пробив в напрямку воріт. М’яч пролетів поміж ніг Ноженко і опинився у воротах – 1:0. Часу у Геології аби відігратися в першому таймі майже не було, але буквально за дві секунди до сирени на перерву Євген Данилейко підступно пробив в ближній кут з правого флангу. Максименко з ударом впорався. Взагалі, граючий тренер команди гостей в першому таймі був найпомітнішою фігурою у складі команди з Кременчука, але підтримки партнерів йому не вистачало.

Другий тайм розпочався з надпотужних атак Альтернативи. Спочатку Атаманенко замикав передачу з кутового, але не влучив у ворота, а потім з далеку пробивав Глуцький. Суперник захищався усім складом біля своїх воріт і здавалося, що другий гол – лише справа часу. Тим не менш, Ноженко рятував і відбивав все, що летіло у його ворота, а потім розпочався дуже не зрозумілий для Альтернативи період часу.

Кияни почали здобувати один фол за іншим, а тут ще Кулька втік у відрив по правому флангу і точно пробив повз Максименко – 1:1. Але вболівальники Альтернативи-Сервіт просто не встигли засмутитися, адже майже одразу черговий дальній удар завдав Заєц, оформивши дубль у цій зустрічі – 2:1. Пройшло всього 5 хвилин, як Глуцький зробив рахунок 3:1, забивши свій другий м’яч у цьогорічному Кубку України – 3:1.

Але паралельно з тим, як Альтернатива-Сервіт почала збільшувати розрив у рахунку, збільшувалася кількість фолів столичної команди. У підсумку Атаманенко і Науменко заробили 6-й і 7-й фол, відповідно (порушення з боку капітана Альтернативи-Сервіт можна назвати, як мінімум, дуже суперечливим!), а до десятиметрової позначки підійшов Данилейко, який, власне кажучи, завдяки реалізованому удару з цієї позначки у минулому раунді, допоміг своїй команді пройти Атлетік. Євген двічі пробив точно, зробивши рахунок рівним – 3:3.

В час що залишився, підопічні Костенко намагалися вирвати перемогу, але фінальна сирена зафіксувала нічийний результат. Це означає, що все вирішиться у матчі-відповідь!

Альтернатива-Сервіт (Київ) – Геологія (Кременчук) 3:3 (1:0)

Голи: Заєц 19, 28,  Глуцький 35 - Кулька 28, Данилейко 35(10м), 36(10м)

Альтернатива-Сервіт: Максименко – Атаманенко, Макеєв, Кіян, Заєц, Глуцький – Хижняк, Науменко (К), Назаров, Омельченко

Запас: Бузинний, Бич, Чернєв, Бесага

Геологія: Ноженко – Данилейко, Крупін (К), Лавський, Юрченко – Голубенко, Кулька, Львов, Валєєв

Запас: Прихожий, Ларченко.

Попередження: Атаманенко

Порушення:  12 (5) – 8 (5)