Альтернатива програє, але крокує далі, Матч-відповідь першого попереднього етапу Кубку України, Футзальний клуб "Альтернатива-Сервіт". Створено на Join.Football

Новина

28.10.2018

Альтернатива програє, але крокує далі

28.10.2018

Перемога без перемоги

Господарі виходили на цей матч через добу після виснажливої, але переможної гри у чемпіонаті Києва проти «BudmonsteR-Akvilon» (3:2). З таким самим рахунком вони вивезли і перемогу із Сум, але всі розуміли наскільки хиткою є перевага в один гол, особливо враховуючи те, що у складі суперника виступають далеко не новачки у футзалі.

Наш прогноз в анонсі втілився у життя: господарі переважно були на м’ячі, але попри всі зусилля розхитати злагоджені ряди захисту сумчан не могли. Гості терпляче чекали свого шансу і забігаючи наперед скажемо, що таки його дочекалися.

Кияни часто били, але всі удари летіли в «молоко» і перший удар в площину воріт у матчі після розіграшу кутового завдав Андрій Пацюк. За хвилину після цього захисники сумчан помилилися біля власного штрафного і Назарова несподівано вивалився на побачення з воротарем, але перевірив на міцність його живіт.

«Біло-зелені» активно пресингували суперників біля їхнього штрафного майданчика, але ті, хоч і з труднощами, але трималися.

На 8-й хвилині сумчани таки дочекалися свого. Петраков вдало зіграв на позиції «стовпа» і заробив перспективний штрафний. Пацюк завдав другого удару гостей у площину воріт (і останнього, до речі), а м’яч під ногою Максименка пролетів у ворота – 0:1. До речі, автор голу є чоловіком Віти Семеренко і увесь матч провів без замін (!!!).

Після цього кияни на декілька хвилин втратили впевненість у своїх силах і це був єдиний період, коли «технологісти» могли на щось претендувати. У них було пару  перспективних атак, але для їх реалізації забракло виконавської майстерності у завершальній стадії. Найкращий шанс мав Шелест, але, коли вибігав віч-на-віч по лівому флангу, але трохи  не влучив у дальній кут.

Згодом кияни таки опанували себе, збільшили темп і підкріпили територіальну перевагу створеними моментами, але відмінно себе проявляв Гуменюк.

Назаров знайшов передачею у штрафному Омельченка, але той в ближньому бою не переграв воротаря, а потім Кіян класною передачею між ніг Пацюку вивів Бича на побачення з кіпером, проте знову на висоті опинився страж воріт. До кінця тайму Кіян і Атаманенко мали хороші моменти, щоб зрівняти рахунок, але, як ви зрозуміли, на шляху м’яча завжди ставав Гуменюк.

Якщо всі думали, що «Альтернатива-Сервіт» активно провела кінцівку першого тайму, то у другому таймі «біло-зелені» показали, що таке дійсно активно. Кияни мали тотальну перевагу затиснувши гостей у останній третині майданчика. «Технологісти» не змогли провести не те, що жодної акцентованої атаки, а й взагалі з м’ячем рідко зустрічалися.

Столичні футзалісти знову запресингували суперників біля їхніх воріт, але Кіян нічого не зміг зробити з Гуменюком. Атаманенко і Хижняк з різних позицій загрожували воротам, але все безуспішно.

На 26-й хвилині господарі заробили гострий штрафний, але Макеєв вирішив прямолінійно пробити по центру.

Впродовж 28-ї хвилини один Макеєв тричі (!!!) міг зрівнювати рахунок, але спочатку з «носка» з 6-ти метрів зліва пробив повз, потім його удар під поперечину витягнув Гуменюк і ще один удар прийшовся в лице йому ж. Без перебільшення скажемо, що Антон Гуменюк став найкращим гравцем цієї зустрічі. Недаремно ж він уже 14 років є воротарем збірної України з футзалу серед спортсменів з вадами зору (воротар у ній має бути здоровим).

На 30-й хвилині «біло-синім» вдалося вперше вибігти в контратаку і це одразу ледь не привело до голу: Загорулько з лівого флангу засадив м’ячем у поперечину.

Зважаючи на високу інтенсивність гри, вже на 36-й хвилині в пасиві «Технології-LEX VSK» стало п’ять порушень. Кияни ще декілька хвилин активно поатакували, але потім Микола Костенко дав установку потримати м’яч, адже краще риба в руці, ніж дві у річці.

На 39-й хвилині Атаманенко влучив у стійку і одразу після цього Євгеній Петраков почав виконувати роль п’ятого польового у гостей. Дуже швидко після цього був зафіксований шостий фол у гостей, але Макеєв програв свою дуель штанзі і практично одразу після цього гра завершилася.

Про такі матчі важко казати щось однозначне, оскільки фарт був на боці переможців, а переможені володіли тотальною перевагою. Добре те, що добре закінчується – це головний висновок для «Альтернативи-Сервіт», адже за сумою двох матчів далі крокує столична команда.

Альтернатива-Сервіт (Київ) – Технологія-LEX VSK (Суми) 0:1 (0:1)

Голи: Пацюк, 8

Альтернатива-Сервіт: Максименко – Бич, Макеєв, Кіян, Заєць – Хижняк, Науменко (К), Назаров, Омельченко – Хижняк, Глуцький, Атаманенко.

Запас: Бузинний, Чернєв.

Технологія-LEX VSK: Гуменюк – Пацюк, Петраков (К), Стрибак, Загорулько – Ожог, Чеглов, Шелест, Кодак – Колесник.

Запас: Нагорний.

Попередження: Пацюк, 26 (Технологія-LEX VSK)

На 40-й хвилині Макеєв (Альтернатива-Сервіт) не реалізував дабл-пенальті (стійка)

Порушення:  6 (4) – 9 (3)