Матч-відповідь 1/4 Кубку України, Фіаско в Києві, Футзальний клуб "Альтернатива-Сервіт". Створено на Join.Football

Новина

06.03.2019

Матч-відповідь 1/4 Кубку України

06.03.2019

Давненько трибуни спорткомплексі КПІ не бачили такої кількості уболівальників принаймні на футзальних матчах. Кубковому матчу вдалося зібрати практично аншлаг. Звісно, що велику роль в цьому зіграло проведення в цей час «Agrocup'у», але й чимало людей прийшло подивитися на протистояння столичної команди з чемпіоном України. Не тільки своєю чисельністю, а й підтримкою впродож гри, порадував фан-сектор «альтернативників». Херсонці теж привезли з собою декількох активних уболівальників і без підтримки не залишились.

Після херсонського матчу гості мали перевагу у 3 голи, але після стартового свистка своїми діями показали, що ані найменшого розслаблення у них немає. «Мельники» одразу затисли «альтернативників» в лещатах жорсткого пресингу. Столичним аматорам важко було витримувати такий серйозний тиск, але саме вони могли у першій вилазці забити такий потрібний гол. Якби Заєць пробив трохи сильніше, то м'яч проскочив би під ногою Савенка…

Та більш високий клас суперника дався взнаки. Спочатку Білоцерківець на добиванні з пари метрів з відскоку запустив м'яч над поперечиною, а потім Шотурма підхопив м'яч, пронісся правим флангом і відправив його між ніг Максименку – 0:1. Виникає питання чому під час цього рейду універсала херсонців ніхто навіть не намагався зустрічати.

В середині тайму «Продексім» зусиллями Чуднова, який зіграв на добиванні після свого ж удару. Подвоїв перевагу – 0:2.

Після цього господарі дещо призвичаїлися до такої гри у виконанні суперника і у другій половині тайму здійснили декілька перспективних атак: Хижняк вийшов на побачення з воротарем, але програв йому дуель, з ударом Омельченка з 8 метрів теж впорався Савенко, а після удару Федорченка свого стража воріт підстрахував Роніньо. Гості відповіли небезпечним ударом Волянюка.

«Продексім» час від часу послаблював свій тиск, але загалом ініціативу не втрачав. На 16-й хвилині капітан господарів Науменко взяв ініціативу в свої ноги і класно прорвався лівим флангом, викотивши м’яч в центр на Атаманенка, але той влучив у плече воротар. Гості відповіли ударом Фетька і м’яч після рикошету влучив у стійку.

0:2 після першого тайм+1:4 у гостях – не найкращі показники, щоб виходити на другий тайм з бажанням відігратися, однак кияни здаватися не збиралися.  За проміжок з 20 по 26 хвилину Омельченко тричі перевіряв реакцію вихованця київського футзалу Ципуна, який по перерві з’явився у воротах «мельників». Найкращий шанс був після перехоплення невдалої передачі захисника і виходу сам на сам, але все завершилося невдалою спробою Андрія обіграти воротаря.

На 27 хвилині Максименко вперше підключився у ролі 5 польового, а за хвилину після цього Заєць обрізався і Білоцерківець впевнено реалізував побачення з воротарем – 0:3. Після цього голи у ворота киян почали влітати якось занадто легко. Дальнє закидання Ципуна легким кивком голови переправив у ворота Чуднов – 0:4.

Згодом Максименко залишив майданчик і у воротарській футболці вийшов Заєць. Але фарт й надалі відвертався від «зелено-білих» - Фетько підставився під удар і м’яч по високій траєкторії через увесь майданчик влетів у ворота – 0:5. Наступним відзначився Ципун. Що відправив м’яч у порожні ворота - 0:6. Зважаючи на цей рахунок, господарі відмовилися від гри в 5 польових і Андрій Бузиннй зайняв місце у воротах на постійній основі.

Остання п’ятихвилинка пройшла в обопільногострих атак, але Глуцькому, Науменку і Хижняку так і не вдалося пробити голкіпера збірної України. А він сам до забитого голу додав ще й гольовий пас на Волянюка, який за якусь секунду прийняв, обробив і відправив м’яч у ворота – 0:7.

На останніх секундах Омельченко підстрахував Бузинного і не дозволив м’ячу у восьмий раз опинитися у сітці воріт «Альтернативи-Сервіт».

На жаль, вище голови стрибнути не вдалося і «Альтернатива-Сервіт» не змогла створити диво у матчі з чемпіоном України. Однак чвертьфінал теж є непоганим результатом для аматорської команди. І ми вирімо , що найбільші наші перемоги ще попереду!

Альтернатива-Сервіт (Київ) – Продексім (Херсон) 0:7 (0:2)

Голи: Шотурма, 5, В. Чуднов, 9, 29, Білоцерківець, 27, Фетько, 30, Ципун, 33, Волянюк, 37

Альтернатива-Сервіт: Максименко (Бузинний, 31) – Глуцький, Бич, Атаманенко, Кіян – Хижняк, Науменко, Омельченко, Заєц - Марцун, Шайдюк, Я. Федорченко.

Запас: Бесага

Тренер: Микола Костенко

Продексім: Савенко (Ципун, 21) – Скорий (к), Роніньо, Волянюк, Ланко – Зварич, Шотурма, Білоцерківець, Корсун – В. Чуднов, Клаудіньо, Фетько, Бессалов

Тренер: Хав’єр Родрігес

Попередження: Хижняк, 10 (Альт-Серв.)

Порушення: 1-4, 2-0